Play Guetta uygulaması ile Deezer’da yaz hiç bitmiyor!

Posted by | November 21, 2014 | Uncategorized

İstanbul, 20 Ekim 2014 – Dünyanın 182 ülkesinde, 35 milyon şarkılık bir kataloğa erişim imkanı sunan dijital müzik servisi Deezer, dünyanın dans müziği alanında fenomene dönüşen ismi David Guetta ile bir ortaklığa imza atıyor.
Benzersiz bir dijital deneyim sunacak Play Guetta uygulaması ile dünyanın dört bir yanındaki Guetta hayranlarının, ünlü DJ’in hit şarkılarını birlikte dinleyebilmelerine, yeni içeriklere erişmelerine ve en son haberlere ulaşmalarına imkan sağlıyor.

Play Guetta, aynı zamanda uygulamadaki etkinlik yoğunluğuna göre dünyadaki en aktif Guetta severlerin birbirlerini görebilecekleri canlı ve etkileşimli bir dünya haritası da içerecek. Play Guetta kullanıcıların hazırladıkları çalma listelerinin yanı sıra, uygulama içerisindeki kullanıcı etkinliğini baz alan, ülke ve dünya çapında “En Büyük Fan” sıralamaları da oluşturacak.

Deezer App Studio’dan ve doğrudan http://www.deezer.com/app/playguetta adresinden kolaylıkla erişilebilen Play Guetta uygulaması ile yaz boyu kumsalları ısıtan partiler hiç bitmeden kışın da devam edecek.

 

playguetta_fb_806x806_TR

 

Related Posts

Thomas Chabin, Ralph Pighin, Joanna Malecka
Posted by simone | 24 June 2019
Joanna Malecka und Ralph Pighin steigen auf  Bild: Deezer, v.l.n.r.: Thomas Chabin, Ralph Pighin und Joanna Malecka. Berlin, 24. Juni...
Posted by siobhan | 14 February 2019
14th February: Today, Deezer, the global music streaming service, is giving Android fans a new way to have the most...
Deezer Waze Musik Navigation
Posted by simone | 11 December 2018
Berlin, den 11. Dezember 2018: Googles Navigations-App Waze hat seine Musiksteuerung erweitert und den Audio-Streamingdienst Deezer in die App integriert....