Deezer Brezilya’da Globoplay ile dev bir iş birliğine imza attı

Posted by Dina Abu-Muwais | April 21, 2021 | TR, Turkey
Deezer Globoplay
Deezer Globoplay

·   Yeni anlaşma Brezilyalı müzikseverlere en iyi müziği, podcast’i ve video eğlencesini sunuyor

· Anlaşma ayrıca Deezer’ı eğlence markaları için ideal bir ses ortağı konumuna getirdi.

Global online müzik hizmeti Deezer ve Brezilya’nın en büyük video sağlayıcısı Globoplay, stratejik bir iş ortaklığına imza attı.  İki şirket kullanıcılara ülkenin en iyi eğlencesini tek bir pakette sunmak için birlikte çalışacak.

Anlaşmanın bir parçası olarak tüm Globoplay kullanıcıları 12 ay boyunca Deezer Premium özelliklerini ücretsiz kullanmak için kaydolabilecek ve 73 milyon şarkılık arşive ulaşabilecek.

Bu pazarlama, içerik ve teknolojiyi kapsayan daha geniş bir stratejik iş ortaklığının ilk adımı. Bundan sonraki aşamalarda Brezilyalı izleyicileri birçok yeni özel içerikler bekliyor. Ayrıca iki marka video ve ses eğlencesini daha yoğun entegre edebilmek için çalışmalarını yoğunlaştırdılar. 

Bu yılın Ocak ayı itibarıyla Globoplay, çevrimiçi ses içeriği için bir merkezin lansmanıyla işini genişletti. B9 gibi bağımsız sağlayıcılarla iş birlikleri sayesinde Globoplay, portföyüne Mamilos ve Braincast gibi bir dizi beğenilen podcast’i de ekledi. Gazeteci Ivan Mizanzuk tarafından sunulan Brezilya haber podcasti “Projetos Humanos” da şu anda platformda yer alıyor. Globo’nun podcast girişiminin en son örneği ise “À Mão Armada". Bu ilk orijinal Globoplay podcast, gazeteci Sônia Bridi tarafından üretiliyor ve sunuluyor ve yalnızca G1 ve Deezer kullanıcıları tarafından erişilebiliyor. 

Deezer ve Globoplay’in markalarının ve bakış açısının birbirine çok yakın olduğuna inandıklarını ve Brezilyalı tüketicilere çeşitli ve güçlü bir eğlence deneyimi sunmayı dört gözle beklediklerini belirten Deezer Ticari Direktörü Laurence Miall-d’Aout ”  Brezilya’nın önde gelen video eğlence markası Globoplay,  her gün milyonlarca insana ulaşıyor.  Deezer ise tüm dünyadaki video ve eğlence markalarına en iyi değeri sunan bağımsız bir küresel oyuncu olarak benzersiz bir yere sahip. Deezer ile çalışmak, markaların kullanıcılarına piyasadaki en iyi müzik uygulamalarından birini dünyanın en iyi yerel ve uluslararası müzik kataloğuyla birlikte sunmasını sağlıyor. Ayrıca ortaklarımıza birlikte başarılı olmamızı sağlayan esneklik ve hızı sunabiliyoruz” dedi.

Globo Dijital Ürün ve Hizmetler Direktörü Erick Brêtas  “Deezer'a yenilikçi ruhu, dünya çapında müzik toplulukları oluşturma ve destekleme becerisi ve sade, kullanıcı dostu son teknoloji platformları nedeniyle hayranlık duyuyoruz. Deezer'ı seçkin iş ortaklarımızdan biri olarak görmekten dolayı çok mutluyuz ve kullanıcıların 12 aylık ücretsiz Premium Deezer’ı kullanmalarını çok değerli bir fırsat olarak görüyoruz” dedi.  

Deezer’la O Ses Brezilya 2021’de birlikte olmaktan çok mutlu olduklarını belirten Globo İş Ortaklıkları Direktörü Manzar Feres ise “ Bir müzik reality show’u ve online müzik hizmeti marka ve içerik arasında mükemmel bir eşleşme. Bunun birlikte gerçekleştireceğimiz birçok girişimin başlangıcı olmasını diliyoruz” dedi.

Yeni iş birliği aynı zamanda  Deezer'a Globo'da cazip ticari fırsatlar da sağlıyor. Küresel müzik hizmeti, O Ses Brezilya’nın 2021 yayınının  stratejik ortağı olarak oldu.

Related Posts

Posted by dabumuwais | 18 November 2021
Yeni özellikle oyuncular en sevdikleri şarkıların sözlerine konsolları üzerinde doğrudan eşlik edebileceklerXbox’un 20inci yılına öze;  “Xbox 20th” ve “Halo Classics”...
Facebook Stories
Posted by dabumuwais | 12 October 2021
Global müzik uygulaması Deezer’da kullanıcılar artık dinledikleri parçaları yazı, filtre, emoji ve çıkartmalar ekleyerek kişiselleştirebilecek ve Facebook hikayelerinde yayınlayabilecek. Deezer’a...
Posted by dabumuwais | 06 October 2021
Yeni özelliği ile Deezer Flow’dan sonra kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor Yeni “Flow Moods” özelliği ile Deezer artık kullanıcıların ruh...
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.