Deezer, Huawei’nin uygulama platformu AppGallery’de

    İki marka arasındaki yeni işbirliği Huawei kullanıcılarına Deezer’a anında erişebilme şansı veriyor.

•    Deezer, Avrupa, Rusya ve Türkiye’deki  AppGallery kullanıcılarına 3 ay Premium üyelik sunuyor.

Huawei’nin dünyadaki ilk 3 uygulama pazaryerinden biri olan resmi uygulama platformu AppGallery, Deezer’ı önerilen uygulamalar listesine ekledi. Global müzik dinleme uygulaması Deezer, Huawei Avrupa, Rusya ve Türkiye ile gerçekleştirdiği işbirliği ile resmi olarak “Hero Status” aldı.

AppGallery, kullanıcılara gelişmiş ve yenilikçi bir deneyim sağlayan uygulamalar sunuyor. “Hero Status” ise mutlaka sahip olunması gereken uygulamaları belirleyip önererek, bunu bir adım ileri taşıyor.

Artık Huawei kullanıcılarının 7 gün 24 saat  müzik ve podcast yayını eğlencesini çok uzaklarda aramasına gerek kalmayacak. Deezer’ın 56 milyon parçalık zengin arşivi kullanıcıları en iyi müzik, podcast ve radyo yayınları ile bir araya getiriyor. Ayrıca Huawei Avrupa, Rusya ve Türkiye’deki AppGallery kullanıcılarına 3 ay Deezer Premium üyeliği hediye ediyor.

Huawei ve Deezer’ın bir inovasyon kültürünü ve sürekli kendini aşmak için çalışan zihniyeti paylaştığını belirten Deezer CEO’su Hans-Holger Albrecht, “Mobil dünyanın global bir lideri ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği Avrupa’daki varlığımızı da güçlendirmemize yardım edecek. Bu işbirliği ile Huawei kullanıcıları en sevdikleri şarkıların ve yayınların tadını çıkarabilirler ve kendileri için en uygun üyelik seçeneğini bulabilirler” dedi.

Deezer’ın Premium üyeliği reklamsız yayın, sınırsız şarkı atlama, indirme ve çevrimdışı çalma gibi ek avantajlar sunuyor. Deezer’ın diğer bazı özellikleri ise şöyle:

  • Flow –Akıllı veri, algoritma ve editör önerileri ile sizin müzik dinleme zevkinize özel olarak oluşturulmuş sonsuz çalma listesi sunuyor.
  • Şarkı sözleri –Sevilen şarkı sözlerinin bulunmasını ve kullanıcıların kendi karaoke partisini başlatmasını sağlıyor.
  • Songcatcher –Ortamda dinlenilen  ve bilinmeyen şarkıların bulunup  ve çalma listesine eklenmesini sağlıyor.
  • Şovlar –Deezer’ın orijinal ve üçüncü parti podcast yayınlarını bulabileceğiniz bölümü. Komediden haberlere, ebeveynlikten aktüaliteye 15 farklı kategoride yayın bulunuyor.

Deezer kullanıcılara Ücretsiz, Premium, Aile, Hi-Fi gibi farklı üyelik planları sunuyor.

Deezer şimdi AppGallery’de… İndirmek ve Huawei kullanıcılarına özel teklifi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz:

https://consumer.huawei.com/en/mobileservices/appgallery/.

Related Posts

Facebook Stories
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.