Deezer “İyi Hisset” Kanalı Açıldı

Posted by Dina Abu-Muwais | November 16, 2020 | TR, Turkey

Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz küresel bir anket çalışması insanların karantinanın ilk dalgasında kendilerini daha iyi hissettirecek melodilere yöneldiğini gösterdi. Katılımcıların yüzde 90 gibi bir çoğunluk   sesli içeriğin duygusal durumlarını iyileştirmekte yardımcı olduğunu hissetti.

Geçen Mart ayında dinleyicilerimizi karantina sürecinde desteklemek için özel bir “Evde Kal” kanalı hazırladık. Lansmandan sadece bir hafta sonra “ Sleep” ( Uyku) gibi çalma listelerimizin dinlenme oranı yüzde 121 arttı. İyi Hisset listesi ise Türkiye’de en çok dinlenen 10 çalma listesi arasına girdi.

Bu nedenle gün içinde bir moral desteğine ihtiyaç duyan dinleyicilerimizin bu ihtiyaçlarını karşılamak için İyi Hisset kanalını sunduk.

Yeni kanalımızda:

‘İyi Hisset’ kanalına uygulamanız, Deezer web sitesi veya masa üstü uygulaması üzerindeki Müzik sekmesinden ulaşabilirsiniz. O zaman takın kulaklığınızı, arkanıza yaslanın ve bırakın Deezer bu dönemi atlatmanıza yardımcı Olsun.

Related Posts

Posted by dabumuwais | 18 November 2021
Yeni özellikle oyuncular en sevdikleri şarkıların sözlerine konsolları üzerinde doğrudan eşlik edebileceklerXbox’un 20inci yılına öze;  “Xbox 20th” ve “Halo Classics”...
Facebook Stories
Posted by dabumuwais | 12 October 2021
Global müzik uygulaması Deezer’da kullanıcılar artık dinledikleri parçaları yazı, filtre, emoji ve çıkartmalar ekleyerek kişiselleştirebilecek ve Facebook hikayelerinde yayınlayabilecek. Deezer’a...
Posted by dabumuwais | 06 October 2021
Yeni özelliği ile Deezer Flow’dan sonra kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor Yeni “Flow Moods” özelliği ile Deezer artık kullanıcıların ruh...
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.