Deezer kullanıcılarına her ayın‘enlerini’ sunuyor

Artık en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmak için yıl sonunu beklemenize gerek kalmadı. Deezer, her ay size bir önceki ay en çok dinlediğiniz şarkıların bir derlemesi olan “Çok dinlediklerim” çalma listesi özelliğini getirdi.

Geçen yıl dinlediğiniz en iyi akıllı çalma listenizi anımsıyor musunuz? 2020 yılında en çok dinlenen parçaların derlemesinden oluşan kişiye özel çalma listeleri, geçen aralık ayında o kadar popüler oldu ki Flow ile birlikte Deezer kullanıcılarının en çok dinlediği listelerin  başında yer aldı.

Artık en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmak için yıl sonunu beklemenize gerek kalmadı. Deezer, her ay size bir önceki ay en çok dinlediğiniz şarkıların bir derlemesi olan “Çok dinlediklerim” çalma listesini getiriyor.

“Ocak’ta en çok dinlediklerim” listesini Deezer uygulamasında “Senin için yapıldı” bölümünde bulabilirsiniz. Sadece oynat düğmesine basın ve geçen ay keşfettiğiniz ve sevdiğiniz şarkıları yeniden dinleyin. Parçaları bir sonraki ay geldiğinde kaybetmemek için çalma listelerinize veya favorilerinize kaydettiğinizden emin olun.

“Ocak’ta en çok dinlediklerim” listesi, ABD’deki ücretsiz kullanıcılar dışında dünya çapındaki tüm kullanıcıların erişimine açık.

Related Posts

Facebook Stories
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.