Deezer reklam verenler için ‘sponsorlu editoryal çalma listeleri’ ni duyurdu

Posted by Dina Abu-Muwais | January 7, 2021 | TR, Turkey

Online müzik platformu Deezer’ın reklam satış birimi Deezer Marka Çözümleri, tüm markalar için yeni bir reklam verme çözümü olan ‘sponsorlu editoryal çalma listelerini’ duyurdu.  Şimdi ilk defa reklam verenler milyonlarca ücretsiz kullanıcıya daha yakın olmak için Deezer editörlerinin hazırladığı listeleri ‘ele geçirebilecek’.

Markalar, Deezer’ın popüler, derlenmiş editoryal çalma listelerinden ürünlerine ve hedef kitlesine uyan herhangi birine özel olarak sponsor olmayı seçebilecekler. Seçilen çalma listesi, şirketin web sitesine bir bağlantı ve özel sesli reklamlarla birlikte başlıkta şirketin büyük bir resmini içerecek. 

Seçilmiş editoryal çalma listelerine sponsor olma imkanın, markaların hedef kitlelerle bağlantı kurması için yeni fırsatlar sunduğunu belirten Deezer Reklam Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Emilie Proyart “Deezer’ın listeleri uzman editörlerimiz tarafından derleniyor ve sponsorluk seçeneği, markalara tamamlayıcı görsel ve işitsel reklamlarla müziğe yakın olma fırsatı sunuyor. Halihazırda Fransa, Türkiye ve Mısır’daki markalarla çalışıyoruz ve bu çözümü dünya çapında daha fazla şirkete sunmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Sponsorlu listeler tüm dünyadaki markalar için kullanıma hazır. Global kulaklık markası Marshall şu anda Fransanın en büyük iki pop listesi ‘Poptop’ ve ‘Pop all stars’ listelerine sponsor.  Türkiye’de ise Coca Cola kampanyası yakın zamanda sonra erdi. Listelere sponsor olmak isteyen markalara daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirler.

Related Posts

Posted by dabumuwais | 18 November 2021
Yeni özellikle oyuncular en sevdikleri şarkıların sözlerine konsolları üzerinde doğrudan eşlik edebileceklerXbox’un 20inci yılına öze;  “Xbox 20th” ve “Halo Classics”...
Facebook Stories
Posted by dabumuwais | 12 October 2021
Global müzik uygulaması Deezer’da kullanıcılar artık dinledikleri parçaları yazı, filtre, emoji ve çıkartmalar ekleyerek kişiselleştirebilecek ve Facebook hikayelerinde yayınlayabilecek. Deezer’a...
Posted by dabumuwais | 06 October 2021
Yeni özelliği ile Deezer Flow’dan sonra kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor Yeni “Flow Moods” özelliği ile Deezer artık kullanıcıların ruh...
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.