Flow Moods ruh haline uygun müzik seçeneği sunuyor

Posted by Dina Abu-Muwais | October 6, 2021 | TR

Yeni özelliği ile Deezer Flow’dan sonra kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor

Yeni “Flow Moods” özelliği ile Deezer artık kullanıcıların ruh haline uygun müzik önerilerinde bulunuyor. Küresel müzik hizmeti, imza özelliği Flow’un kullanıcıların beğenilerini gözeten algoritmasına ek olarak Flow Moods ile dinleyicilerin duygu durumlarına öneride bulunabilecek.

Kullanıcıların en sevdiği şarkıların ve yeni önerilerin sonsuz bir listesi olan Deezer’ın Flow’u, artık yepyeni bir akıllı Flow Moods çarkı içeriyor. **  Bu özellikle birlikte Deezer, müzikseverlerin ruh haline dayalı bir müzik kutusu sunan tek akış hizmeti oldu. Kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyan Flow Moods’da bulunan her bir “ruh hali” kullanıcıların zevkine ve dinleme tercihlerine benzersiz bir şekilde uyum sağlıyor.

Deezer’ın yeni Flow Moods’u, Flow’a benzer şekilde kullanıcılar için doğru ruh hali karışımını oluşturmak için dünyanın dört bir yanındaki editörlerinden gelen verileri, akıllı algoritmaları ve önerileri kullanıyor. Böylece kullanıcılarının sevdiği sanatçıların yanı sıra yeni müzikler keşfetmelerine yardımcı olacak yeni parçaları içeriyor. Akış ruh halleri sürekli olarak güncelleniyor, böylece müzikseverler aynı önerileri tekrar tekrar duymaktan zorunda kalmıyor.

Deezer’ın 6 Flow Moods’u şunlar:

  • Sen & Ben – Çiftlerin modunu yükseltip iyi hissettirecek romantik parçalar.
  • Motivasyon – Titreyip kendine gelmeye ihtiyacı olanlara antrenmanları keyifli bir deneyime dönüştürecek bir karışık liste.
  • Sakin – En sevilen sanatçılarla dinleyicileri rahatlatacak ve gevşetecek liste.
  • Melankoli- Kendisini melankolik hisseden ve bunu sonuna kadar yaşamak isteyen kullanıcılar için.
  • Fokus- Dikkatinin dağılmasını istemeyen kullanıcılar için Deezer’ın hazırladığı hedefe ulaşmaya yardımcı olacak müzik listesi.
  • Parti-. İster tek kişilik ister kalabalık partiler için dans listesi.

Deezer’ın Ürün ve Teknoloji Baş Sorumlusu Matthieu Gorvan “Flow’umuz zeten müzik tutkunlarına benzersiz ve gerçekten kişiselleştirilmiş bir müzik yolculuğu sunuyor. Şimdi müzik önerilerimizi bir sonraki seviyeye taşıyoruz. Flow Moods sayesinde dinleyicilerimizin günlük ruh halleri ve hisleriyle alakalı, duygusal olarak bağlantılı bir deneyim yaşamalarını sağlıyoruz,” dedi.

Ruh haline uygun müzik için Flow’da parçaları çalmaya başlar başlamaz kullanıcılar kapak görselinde Flow Moods’un renkli çarkını görecekler. Çarka dokunduktan sonra modlarına uygun müziği seçebilecekler.

Flow Moods, iOS ve Android cihazlarda tüm kullanıcılar için dünya çapında mevcuttur.***

– –

Editöre not :

** Flow Moods çarkına 8 Ekim 2021 tarihine kadar tüm kullanıcılar erişebiliyor olacaklar.

***Flow ve Flow Moods, bir kullanıcı en az 16 parça ve/veya sanatçıyı beğendikten sonra kişisel önerilerde bulunur. Flow Moods’a erişmek için kullanıcıların Deezer uygulamasının en son sürümüne ve en az  Android 4.4 veya iOS 12.x.e sahip olmaları gerekir.

Related Posts

Facebook Stories
Posted by dabumuwais | 12 October 2021
Global müzik uygulaması Deezer’da kullanıcılar artık dinledikleri parçaları yazı, filtre, emoji ve çıkartmalar ekleyerek kişiselleştirebilecek ve Facebook hikayelerinde yayınlayabilecek. Deezer’a...
Posted by dabumuwais | 16 September 2021
YeniVersiyon80’ler dünyanın dört bir yanından ve Türkiye’den Fatma Turgut, Canozan, Melis Yelman gibi alternatif sanatçılardan oluşan yeni bir tarzla geri...
Deezer Free on Google Home
Posted by dabumuwais | 13 July 2021
Bugünden itibaren Deezer’ın ücretsiz kullanıcıları sevdikleri müzikleri çalmak için Google Asistan akıllı hoparlör ve ekranlarını kullanabilecekler. Bunun için kullanıcıların öncelikle...
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.