Play Guetta uygulaması ile Deezer’da yaz hiç bitmiyor!

Posted by | November 21, 2014 | Uncategorized

İstanbul, 20 Ekim 2014 – Dünyanın 182 ülkesinde, 35 milyon şarkılık bir kataloğa erişim imkanı sunan dijital müzik servisi Deezer, dünyanın dans müziği alanında fenomene dönüşen ismi David Guetta ile bir ortaklığa imza atıyor.
Benzersiz bir dijital deneyim sunacak Play Guetta uygulaması ile dünyanın dört bir yanındaki Guetta hayranlarının, ünlü DJ’in hit şarkılarını birlikte dinleyebilmelerine, yeni içeriklere erişmelerine ve en son haberlere ulaşmalarına imkan sağlıyor.

Play Guetta, aynı zamanda uygulamadaki etkinlik yoğunluğuna göre dünyadaki en aktif Guetta severlerin birbirlerini görebilecekleri canlı ve etkileşimli bir dünya haritası da içerecek. Play Guetta kullanıcıların hazırladıkları çalma listelerinin yanı sıra, uygulama içerisindeki kullanıcı etkinliğini baz alan, ülke ve dünya çapında “En Büyük Fan” sıralamaları da oluşturacak.

Deezer App Studio’dan ve doğrudan http://www.deezer.com/app/playguetta adresinden kolaylıkla erişilebilen Play Guetta uygulaması ile yaz boyu kumsalları ısıtan partiler hiç bitmeden kışın da devam edecek.

 

playguetta_fb_806x806_TR

 

Related Posts

Posted by barbora | 08 October 2020
Fans all over Europe and South America can now access local and global podcasts with our Shows tab Over 30%...
Posted by barbora | 07 October 2020
Este show sobre los eSports y el mundo gamer, es producido por Azteca Esports y se estrenó en Deezer, la plataforma...
Posted by barbora | 11 September 2020
Deezer debuts audiobook channel in the Netherlands. What do Stephen Hawking, Michelle Obama and Wouter Laumans all have in common?...