Soğuk kış gecelerini Deezer’ın “Gece Vardiyası” ile ısıtın

Posted by Dina Abu-Muwais | November 27, 2020 | TR, Turkey

Uzun kış gecelerini malum birileri yüzünden uykusuz geçiriyorsanız Deezer “Gece Vardiyası” listesiyle sizin ve 11 bin Deezer kullanıcısının yanında !

Kasımda aşk her başkadır ama uzun kış geceleri de malum kişiler nedeni ile uykusuz geçebilir. Eğer bu gecelerde bir eşlikçiye ihtiyacınız varsa Deezer’ın “Gece Vardiyası” listesi aradığınız arkadaş olabilir.

Gececiler için 50 sevilen aşk şarkısını Gece Vardiyası listesinde bir araya getirdik. Türkiye’deki kullanıcılarımız tarafından öyle sevildi ki listenin şimdiden 11 binden fazla takipçisi oldu.

Neredeyse 3 saatlik aşk şarkıları ziyafeti sunan Gece Vardiyası Sıla ve Mustafa Ceceli gibi aşk şarkılarının virtüözlerinin yanı sıra Hadise, Hande Yener, Simge, Murat Boz, Reynmen, Merve Özbey, Zeynep Bastık, Oğuzhan Koç gibi Türk popunun önde gelen isimlerinin duygusal parçalarından oluşuyor.

Gece Vardiyası tüm Deezer kullanıcıları tarafından iOS; Android ya da masa üstü uygulamasından erişilebilir.

Related Posts

Posted by dabumuwais | 18 November 2021
Yeni özellikle oyuncular en sevdikleri şarkıların sözlerine konsolları üzerinde doğrudan eşlik edebileceklerXbox’un 20inci yılına öze;  “Xbox 20th” ve “Halo Classics”...
Facebook Stories
Posted by dabumuwais | 12 October 2021
Global müzik uygulaması Deezer’da kullanıcılar artık dinledikleri parçaları yazı, filtre, emoji ve çıkartmalar ekleyerek kişiselleştirebilecek ve Facebook hikayelerinde yayınlayabilecek. Deezer’a...
Posted by dabumuwais | 06 October 2021
Yeni özelliği ile Deezer Flow’dan sonra kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor Yeni “Flow Moods” özelliği ile Deezer artık kullanıcıların ruh...
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.