Ünlü sesler Deezer’da ilan-ı aşk ettiler.

Pop dünyasının ünlü sesleri Bilal Sonses, Aydilge ve Gökhan Türkmen, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak aşk hikayelerini anlatan şarkıları Deezer’da paylaştılar

Seslendirdikleri şarkılar ile sayısız ilişkinin mimarı olan Bilal Sonses, Aydilge ve Gökhan Türkmen, global online müzik şirketi Deezer’da ilişkilerine özel aşk parçalarını  yayınladılar. Sesleriyle kalpleri fetheden ünlü şarkıcılar müzikseverlere bugüne dek dinledikleri, ilişkilerinde iz bırakmış aşk şarkılarından oluşan listeler hazırladılar.

Aydilge ile eşi Utku Barış Andaç’ın 20 parçalık “Playlist of my Love” adlı listesinin ilk şarkısı “Sonsuz Sevgilim” olurken, ilişkilerinde iz bırakan şarkıları çalmadan önce kendi yorumlarını seslendirdiler. Çiftin favori şarkıları arasında Lana Del Rey’den “Born to Die” ile “Blue Jeans”, The Beatles’dan “All you need is love”, ve yeniden yorumladıkları  “Bir Kadın Çizeceksin” yer alıyor.

Şarkılarıyla sayısız aşka ilham veren Gökhan Türkmen de eşiyle ilişkisinin yapı taşı olan şarkıları “Aşkın sesi by Gökhan Türkmen & Sinem Türkmen” adlı liste ile paylaştı. Çiftin 20 parçalık liste başı şarkısı Jacob Banks’dan Chainsmoking olurken, dikkat çeken diğer parçalar arasında Melek, Anlat Ona, Magic, Train ve dünya müziğinin dikkat çeken şarkıları bulunuyor.

Son dönemin dikkat çeken ismi olan Bilal Sonses ise ona aşkı anlatan şarkıları “Aşkın Sesi” listesiyle müzikseverler ile paylaştı. Sonses’in kendi şarkısı olan “Öpesim Var” 30 parçalık listenin başında yer alırken, Mustafa Ceceli’den “Sevgilim”, İrem Derici’den “Kalbimin tek sahibine”, Fikret Kızılok’tan “Gönül” dikkat çeken diğer parçalar arasında yerini aldı.

Tüm listelere Deezer kullanıcıları tarafından iOS; Android ya da masaüstü uygulamasından erişilebilir.

Related Posts

Facebook Stories
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.