Yeni ‘360 Sessions’ Canlı Performansları Dönüştürüyor

Deezer 360 Sessions

Evde canlı performansının tadını çıkarmanın tek yolu sanal şovlar değil. Küresel online müzik platformu Deezer, yeni “360 Sessions” ile en sevilen canlı performanslara can veriyor. Özel Deezer Sessions çalma listeleriyle kullanıcılar sahnenin önündeymiş gibi hissedebilecekler. Dua Lipa, Anne-Marie, Circa Waves gibi dünyaca ünlü megastarlar şarkılarını yalnızca Deezer kullanıcıları için söylüyor. 

Sony’nin 360 nesne tabanlı uzamsal ses teknolojisini kullanan 28 parçalık çalma listesi dinleyicilere benzersiz bir sürükleyici deneyim sunuyor. Bu, vokaller, bireysel enstrümanlar ve hatta canlı bir izleyici dahil olmak üzere parçadaki her şeyin 360 küresel bir alanda farklı konumlardaymış gibi duyulabileceği anlamına geliyor. Sonuç, sanki sanatçı ile aynı odadaymış gibi inanılmaz bir “gerçeklik” duygusu…

Deezer HiFi aboneleri ‘360 Sessions’’ın keyfini kullanıcılar özel bir donanıma ihtiyaç duymadan normal kulaklıklarla çıkabilecek. Premium kullanıcıları ise aynı çalma listelerini stereo olarak dinleyebilecek. 

Related Posts

Facebook Stories
X

Subscribe

To be notified once a post/information is published, fill in your email and select the areas your interested in.


Subscribe
By clicking the subscribe button, you agree that Deezer can store and use your email address to send automatic news alerts. You always have the option to unsubscribe, after which your email address will be automatically deleted from our database.

Your email is already subscribed to alerts.
Do you wish to :

Update your subscription Unsubscribe

You've been successfully subscribed

Your subscribtion has been successfully updated

You successfully unsubscribed from our new alerts

Fill in your email please.
This email is not valid.
Please, select the languages you wish to follow.